Gdańsk Łostowice,
467 001 PLN
Mieszkanie na sprzedaż , 81,93 m2
5 700 PLN /m2
Powierzchnia
81,93 m2
Liczba pokoi
4
Rok budowy
2021

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 925204
Powierzchnia: 81,93 m2
Liczba pokoi: 4
Piętro/Pięter 3 z 3
Rok budowy: 2021
Balkon : 1
Cena za m2: 5 700 PLN
Cena: 467 001 PLN

Opis nieruchomości:

Mieszkanie czteropokojowe o łącznej powierzchni 81,93m2 usytuowane w prężnie rozwijającej się dzielnicy - Łostowice. 

Do mieszkania przynależą dwa balkony

Dlaczego warto zainteresować się tą inwestycją ?

Bliskie sąsiedztwo zielonych obszarów pozwoli spełnić marzeniach tych, którzy po pracy chcą spędzić czas na świeżym powietrzu i obcować z naturą.

Urokliwe alejki na osiedlu pozwolą odpocząć każdemu tak, jak lubi - spokojnie i bez pośpiechu lub aktywnie i dynamicznie.

Miejsce z koszem do trenowania rzutów i strefa crossfit będą doskonałym miejscem dla wszystkich fanów sportowych emocji.

Pełne zieleni miniparki, skwery z ławeczkami, zielniki do uprawy ziół przez mieszkańców, place zabaw, lapidarium czy strefa relaksu z pomostem i grillowiskiem staną się naturalnymi miejscami spotkań i wypoczynku. Ułatwią nawiązywanie nowych przyjaźni i budowanie sąsiedzkich relacji.

W nawiązaniu do wyjątkowej lokalizacji osiedla, na terenie klatek schodowych znajdzie się ozdobna, zielona linia południka. Każdy z budynków będzie oznaczony odrębnym symbolem jednego z gatunków drzew liściastych, charakterystycznego dla naszej strefy klimatycznej - w formie liści oraz ozdobnych przekrojów pni. Wyrafinowane detale, staranne wykończenia i zielona symbolika to zaproszenie mieszkańców do codziennego obcowania z otaczającą naturą.

Osiedle będzie składało się z kameralnych, 3- lub 4-piętorowych budynków, gwarantujących poczucie przestrzeni. Na terenie osiedla znajdą się zadaszone miejsca parkingowe i stojaki rowerowe, a każdy z budynków posiadać będzie cichobieżne windy oraz komórki lokatorskie. Do lokali parterowych przynależą ogródki, natomiast mieszkańcy wyższych kondygnacji będą mogli cieszyć się przestronnymi balkonami.

Miejsce postojowe naziemne 7.000 zł. 

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z szerszą oferta mieszkań z tej oraz innych inwestycji na terenie całego trójmiasta i okolic. 
TYLKO w naszym biurze:
- sprawdzone nieruchomości od strony prawnej,
- najniższa cena,
- możliwość całodobowego kontaktu z agentem.

BEZPIECZEŃSTWO transakcji zapewni:
- Polisa ubezpieczeniowa OC w PZU SA,
- Opieka licencjonowanego pośrednika nr. 21967,
- Stała współpraca z Notariuszem Lucyną Wąsowicz-Harendarczyk,
- Nasz doradca finansowy.

Skontaktuj się z agentem :
Piotr Nowoczyn

Telefon : 730211751

spacenieruchomosci@gmail.com


Lokalizacja: