Super widok, październik 2022r., plaża 7 min.

Mieszkanie na sprzedaż
473 000 PLN , Pow. 40,29 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
40,29 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdańsk , Skiby
Rok budowy:
2022
Piętro:
2 na 3
Numer oferty:
356155
Cena za m2:
11 740 PLN
Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim o pow. 40,29 m2 w kameralnej inwestycji "Młode Stogi".

Lokal usytuowany na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku z windą. Ekspozycja południowo-zachodnia. Widok na tereny zielone.

Osiedle ogrodzone, wjazd ograniczać będzie szlaban.
Przystanek tramwajowy w odległości 200m., zapewniający bezpośredni dojazd do plaży w 7 minut oraz dojazd do centrum w ok 15 minut.

Młode Stogi to osiedle mieszczące się na gdańskich Stogach - dzielnicy posiadającej rozbudowaną infrastrukturę drogowo-komunikacyjną zapewniającą sprawne dotarcie do wszystkich części Gdańska.
Po niedawnej rewitalizacji ul. Stryjewskiego z łatwością dostaniesz się do centrum miasta za pośrednictwem tramwaju czy autobusu lub dzięki nowo powstałej szerokiej ścieżce rowerowej biegnącej wzdłuż głównych ulic. Dodatkowym udogodnieniem jest tunel pod Martwą Wisłą, który umożliwi dojazd samochodem na gdańskie Przymorze już w 15 min.
Stogi to dynamicznie rozwijająca się dzielnica, oferująca wszystko, co niezbędne w codziennym życiu. W pobliżu znajdują się liczne sklepy spożywcze, przedszkola, szkoły, a także osiedlowa pływalnia i studio fitness. Kupując mieszkanie na Młodych Stogach, inwestujesz w lokalizację z perspektywą intensywnego rozwoju.

Możliwość zakupu na kredyt.
Brak opłaty podatku PCC.
Nieprawidłowy adres E-mail