TOP ! Widok na las

Mieszkanie na sprzedaż
355 000 PLN , Pow. 33,16 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
33,16 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Kowale , Magazynowa
Rok budowy:
2023
Piętro:
2 na 3
Numer oferty:
623177
Cena za m2:
10 706 PLN
Kawalerka o łącznej powierzchni 33,16 położone w nowej Inwestycji Szumilas Robyg, położonej w malowniczym miejscu tuż przy lesie będącym częścią osiedla w Gdańsku Kowale, ul. Magazynowa.

POMIESZCZENIA:
Pokój z aneksem kuchennym. Przy dobrym rozplanowaniu istnieje możliwość wydzielenia drugiego pomieszczenia,
łazienka,
przedpokój z wnęką pod zabudowę.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe obok budynku w cenie 15 000 dodatkowo płatne. Obligatoryjnie.

Szumilas to miejsce, które pozwoli na życie w harmonii z naturą, gwarantując jednocześnie wszystkie wygody związane z miejską lokalizacją. Tu na skraju lasu, w niskiej, przytulnej zabudowie skąpanej w zieleni, odnajdziesz nową jakość - idealny balans pomiędzy naturą i przestrzenią, a wygodami związanymi z życiem w mieście.
Kameralne osiedle nowoczesnych, 3-piętrowych domów wielorodzinnych z bezpośrednim widokiem na otaczający las pozwoli przyszłym mieszkańcom poczuć komfort korzystania z własnej, intymnej przestrzeni - za sprawą przestronnych i słonecznych mieszkań z ogródkami lub balkonami do wyboru oraz dużych odległości między budynkami wypełnionymi zielenią i bogato nasadzoną roślinnością.
Największym atutem inwestycji jest prywatny las o powierzchni ponad 2 ha znajdujący się na terenie osiedla - dostępny jedynie dla jego mieszkańców.

Nieprawidłowy adres E-mail