• Autor wpisu: Pani Ania
Bardzo polecam jako sprzedająca mieszkanie! Konkretne i bardzo profesjonalne podejście do Klienta i do sprzedaży. Bardzo dobry kontakt.

  • Autor wpisu: Pan Kamil
Witam, współpracę z biurem SPACE zacząłem w połowie lipca. Od samego początku otrzymywałem to czego oczekiwałem czyli: kontakt, szybkość działania oraz profesjonalizm. Pan Piotr jest osoba bardzo doświadczona w tej branży, bardzo komunikatywna. Osoba, z która da się uzgodnić dane kwestie oraz dopiąć je tak, aby uzyskać końcowy rezultat. Kontakt z Panem Piotrem miałem również po jego pracy. Na każde pytanie, które mnie nurtowało, otrzymywałem klarowna, wyczerpująca odpowiedź. Od pierwszego kontaktu z firma SPACE do finalnego podpisania aktu notarialnego minął niecały miesiąc. Termin cesji przestawiony został z wyprzedzeniem tak jak tego oczekiwałem, aby kazda ze stron mogła się do tego przygotować. Wizyta u notariusza również odbyła się pod okiem Pana Piotra. Jestem bardzo zadowolony, ze trafiłem właśnie na tak rzetelna osobę, która dopięła cały proces kupna nieruchomości w należyty sposób. Stawiam mocne 5 gwiazdek. Pozdrawiam

  • Autor wpisu: Pani Daria
Pani Daria: Współpraca z biurem Space Nieruchomości to czysta przyjemność. Wiedza, rzetelność i profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt, dostępność 7 dni w tygodniu.
Dzięki biurze Space sprawny i bezstresowy zakup mieszkania.