Nowoczesne osiedle tuż przy komunikacji miejskiej

Mieszkanie na sprzedaż
618 000 PLN , Pow. 44 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
44 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdańsk Morena , Pawła Adamowicza
Rok budowy:
2025
Piętro:
2 na 4
Numer oferty:
320543
Cena za m2:
14 045 PLN
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu szeroką ofertę mieszkań z rynku pierwotnego oraz wtórnego. W celu poznania pełnej oferty, skontaktuj się z nami telefoniczne lub wypełniając formularz zgłoszeniowy.

LOKALIZACJA:
Dzięki wyjątkowemu położeniu na granicy Moreny i Jasienia, łączy bogatą infrastrukturę i rozwiniętą sieć komunikacji z malowniczym otoczeniem. Centra handlowe, szkoły, przedszkola, przychodnie oraz restauracje są na wyciągnięcie ręki. Dla Twojej wygody, na terenie osiedla powstaną sklepy, punkty usługowe i przytulne kawiarnie.

KOMUNIKACJA:
Chcesz wybrać się do centrum lub innych dzielnic Gdańska? Przystanki: tramwajowy i autobusowy znajdują się tuż obok. Wolisz rower? Przy inwestycji biegną nowe ścieżki rowerowe. Bliskość przystanków PKM oraz obwodnicy to także duży atut tej lokalizacji.

DLA MIESZKAŃCÓW:
Wykorzystując tarasowy układ terenu, zaprojektowaliśmy dla młodszych mieszkańców bezpieczne przestrzenie zielone, w tym atrakcyjnie wyposażony plac zabaw. Jego podział na strefy wiekowe pozwoli dzieciom aktywnie spędzić czas i zużyć część z niekończących się pokładów energii. „Dolina Potoku”, rozległy teren rekreacyjny o powierzchni ponad 7000 m2, będzie idealnym miejscem na piknik czy spotkanie ze znajomymi.

Miejsce postojowe naziemne ok 14760.00 PLN.
Miejsce postojowe podziemne pojedyncze ok 33480.00 PLN.
Komórka lokatorska ok 3240.00 PLN/m2.


Zapraszamy do kontaktu. 
Nieprawidłowy adres E-mail