PENTHOUSE z 40m południowym tarasem, Fitness

Mieszkanie na sprzedaż
1 102 000 PLN , Pow. 66,50 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
66,50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Gdańsk Morena , Myśliwska
Rok budowy:
2023
Piętro:
5 na 5
Numer oferty:
658390
Cena za m2:
16 571 PLN

Wyjątkowe mieszkanie trzypokojowe o łącznej powierzchni 66,34 m2 w nowoczesnej inwestycji położone na V piętrze w budynku V piętrowym.

W mieszkaniu znajdują się 2 niezależne pokoje oraz trzeci pokój w z aneksem kuchennym. Do mieszkania przynależy wyjątkowy taras o powierzchni aż 41m2 usytuowany na szczycie budynku oferujący widok na panoramę miasta oraz bogatą okoliczną zieleń. Doskonale nasłoneczniony taras z ekspozycją: Wschód, Południe, Zachód.

Dodatkowo płatne dwa miejsca postojowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska.

Kilka słów o inwestycji:
Wygoda, zieleń i przestrzeń w sercu miasta - z takim zamysłem została zaprojektowana nowa inwestycja zlokalizowana w popularnej części gdańskiej dzielnicy Piecki-Migowo.
Wysoki standard, kameralny apartamentowiec z prywatną siłownią i strefą kids play. Położony tak, by z mieszkań roztaczał się widok na wzgórza, patio i zielone tereny oraz panoramę Gdańska.
Inwestycja charakteryzuje się ponadczasową architekturą łączącą klasyczną biel z nowoczesnymi elementami elewacji w stonowanej kolorystyce grafitu i drewna. Jedną z największych zalet inwestycji są przestronne ogródki, słoneczne balkony oraz imponujące tarasy na ostatniej kondygnacji budynku.
To idealne miejsce dla tych, którzy poszukują przestrzeni w doskonałej lokalizacji Gdańska umożliwiającej jednocześnie bliski dostęp do wszystkich niezbędnych usług i komfortowy dojazd do centrum miasta.


Zapraszam do kontaktu.
Nieprawidłowy adres E-mail