Zielony taras, widok na Motławę, Kontrola dostępu

Mieszkanie na sprzedaż
3 250 000 PLN , Pow. 127 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
127 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Gdańsk Śródmieście , ks. Jerzego Popiełuszki
Rok budowy:
2023
Piętro:
8 na 8
Numer oferty:
225728
Cena za m2:
25 591 PLN
Wyjątkowy apartament o łącznej powierzchni 126,5 m2 usytuowany w prestiżowej inwestycji DOKI Euro Styl przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki.

Mieszkanie położone na VIII osatatnim piętrze składające się z następujących pomieszczeń:

- Salon z aneksem kuchennym z wyjściem na piękny 35m taras, częściowo pokryty trawą z widokiem na Stare Miasto oraz Motławę.
- Dwie sypialnie, w tym z jednej wyjście na balkon,
- Dwie łazienki,
- WC,
- Garderoba.

Jedyne mieszkanie na piętrze, wjazd na piętro ogranicza hasło w windzie - kontrola dostępu.
W mieszkaniu została rozprowadzona instalacja pod klimatyzacje.

Do mieszkania przynależą dwa miejsca w hali garażowej oraz dwie komórki lokatorskie dodatkowo płatne 149 000 zł.

Doki
to pierwsza tak duża inwestycja, która realizowana jest na terenie Młodego Miasta. To nowa dzielnica Gdańska, która rozwijać się będzie na terenach postoczniowych, w bezpośrednim sąsiedztwie śródmieścia. Oznacza to najlepszą możliwą dostępność do miejskich udogodnień i szeroko pojętej oferty. Także sama dzielnica rozwijać się będzie jako modna, kompletna część centrum Gdańska.
Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Bramy Stoczniowej nr 2, Europejskiego Centrum Solidarności i Drogi do Wolności podkreślać będzie prestiż i unikatowy charakter lokalizacji.

Budynki mieszkaniowe, które tu powstają, swoją architekturą nawiązują do okolicznej, historycznej zabudowy o industrialnym charakterze. Elewacje pokrywane są szlachetnymi materiałami nawiązującymi do ceglanej zabudowy stoczni, a nastrój budować będą także przemyślane detale, np. wjazdy do hal garażowych stylizowane na kontenery morskie oraz duże przeszklenia, z podziałami okiennymi nawiązującymi do okien hal stoczniowych. Uzupełnieniem architektury będą porośnięte zielenią kratownice oraz zaprojektowana w pierwszym etapie kładka łącząca patia budynków. Nie tylko usprawni ona komunikację, ale także urozmaici architekturę osiedla.
Nieprawidłowy adres E-mail