Słoneczny ogródek, Grudzień zakończenie budowy.

Mieszkanie na sprzedaż
347 000 PLN , Pow. 29 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
29 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Gdańsk Stogi , Skiby
Rok budowy:
2022
Piętro:
0 na 3
Numer oferty:
117850
Cena za m2:
11 966 PLN
Kawalerka w stanie deweloperskim o pow. 28 m2 z ogródkiem o pow. 26m2 w kameralnej inwestycji "Młode Stogi".


Kawalerka usytuowana na wysokim parterze w skrajnym, ostatnim budynku co wpływa na komfort i intymność korzystania z mieszkania oraz ogródka. Ekspozycja południowo-zachodnia.

Osiedle ogrodzone, wjazd ograniczać będzie szlaban.
Przystanek tramwajowy w odległości 200m., zapewniający bezpośredni dojazd do plaży w 7 minut oraz dojazd do centrum w ok 15 minut.

Dodatkowo płatne miejsce postojowe w hali garażowej 30.000 zł.

Młode Stogi to osiedle mieszczące się na gdańskich Stogach - dzielnicy posiadającej rozbudowaną infrastrukturę drogowo-komunikacyjną zapewniającą sprawne dotarcie do wszystkich części Gdańska.
Po niedawnej rewitalizacji ul. Stryjewskiego z łatwością dostaniesz się do centrum miasta za pośrednictwem tramwaju czy autobusu lub dzięki nowo powstałej szerokiej ścieżce rowerowej biegnącej wzdłuż głównych ulic. Dodatkowym udogodnieniem jest tunel pod Martwą Wisłą, który umożliwi dojazd samochodem na gdańskie Przymorze już w 15 min.
Stogi to dynamicznie rozwijająca się dzielnica, oferująca wszystko, co niezbędne w codziennym życiu. W pobliżu znajdują się liczne sklepy spożywcze, przedszkola, szkoły, a także osiedlowa pływalnia i studio fitness. Kupując mieszkanie na Młodych Stogach, inwestujesz w lokalizację z perspektywą intensywnego rozwoju.

Sprzedaż na zasadzie cesji - Możliwość zakupu na kredyt.
Brak opłaty podatku PCC.
Nieprawidłowy adres E-mail