2 pokoje - Jelitkowo - Plaża

Mieszkanie na sprzedaż
529 000,00 PLN , Pow. 33 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
33 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdańsk Żabianka , Jakuba Wejhera
Rok budowy:
1974
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
558481
Cena za m2:
16 030,30 PLN
Funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33 m², położone przy ul. Jakuba Wejhera - na pograniczu Jelitkowa i Żabianki, w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji nadmorskich w Gdańsku.

Lokal składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki. 

Ogromnym atutem jest lokalizacja, około 10 minut spacerem do plaży. W najbliższym otoczeniu sklepy, punkty usługowe, tereny zielone. Przystanek autobusowy i tramwajowy w odległości około 3 minut pieszo, szybki dojazd do centrum Gdańska, Sopotu i Oliwy.

Opłaty administracyjne: ok. 680 zł
Ogrzewanie oraz woda z sieci miejskiej.
Nieprawidłowy adres E-mail